У Роттердамі розпочалося Євробачення-2021

До відкриття конкурсу не допустили делегації з Ісландії, Польщі, Румунії та Мальти, так як тести на COVID-19 деяких їх учасників раніше дали позитивний результат.

 

Міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2021 офіційно стартував в Роттердамі. Про це в неділю, 16 травня, повідомляє ТАСС.

 

Більшість делегацій зібралися на березі річки Ньіве-Маас. Там в круїзному терміналі міста пройшло традиційне дефіле учасників.

 

Килимовою доріжкою пройшли виконавці з Литви, Німеччини, Словенії, Франції, Італії, Іспанії, Північної Македонії, Нідерландів, Ізраїлю, Великої Британії, Швеції, Бельгії, Ірландії, Азербайджану, Кіпру, Норвегії, Хорватії, України, Естонії, Сан-Марино, Чехії , Греції, Австрії, Грузії, Молдови, Португалії, Сербії, Фінляндії, Албанії, Швейцарії, Латвії, Болгарії, Росії та Данії.

 

Міжнародний конкурс «Євробачення», скасований в 2020 році через коронавірус, пройде 18-22 травня на арені Ahoy в Роттердамі.

 

Нагадаємо, пісенний конкурс Євробачення в 2021 році приймають Нідерланди. Таке рішення Європейський мовний союз (EBU) прийняв після перемоги представника країни Дункана Лоуренса з піснею Arcade на конкурсі в 2019 році.

 

Після відмови Вірменії брати участь в конкурсі і виключення Білорусі, загальна кількість країн-учасниць скоротилася до 39.

 

Група Go_A, яка представляє Україну, виступить в першому півфіналі конкурсу 18 травня.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*