У Роттердамі відбувся перший півфінал Євробачення -2021

Євробачення 2021 стартувало грандіозним півфіналом в нідерландському Роттердамі, показавши виступи перших шістнадцяти учасників.

 

В ніч з 18 на 19 травня відбувся перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення — 2021. У ньому взяли участь 16 команд, які представляли: Литву, Словенію, Росію, Швецію, Австралію, Північну Македонію, Ірландію, Кіпр, Норвегію, Хорватію, Бельгію, Ізраїль, Румунію, Азербайджан, Україну і Мальту.

З них у фінал пройшли лише 10 країн: Україна, Бельгія, Швеція, Кіпр, Литва, Росія, Мальта, Азербайджан, Ізраїль, Норвегія.

Україну представляла група Go_A з піснею Shum. Представники нашої країни виступили у півфіналі під 15 номером.

 

Першими свій виступ показали одні з фаворитів — представники Литви — група The Roop з піснею Discoteque. Росіянка Manizha («Russian Woman») заспівала третьою, а завершила виступ співачка з Мальти Destiny («Je Me Casse»), якій букмекери пророкували місце в першій трійці.

 

Другий півфінал Євробачення відбудеться 20 травня, а фінал — 22 травня.

 

Нагадаємо, пісенний конкурс Євробачення в 2021 році приймають Нідерланди. Таке рішення Європейський мовний союз (EBU) прийняв після перемоги представника країни Дункана Лоуренса з піснею Arcade на конкурсі в 2019 році.

 

Після відмови Вірменії брати участь в конкурсі і виключення Білорусі, загальна кількість країн-учасниць скоротилася до 39.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*