Вєрка Сердючка заспівала Батько наш – Бандера

Фото: dizelstudio.com Вірка Сердючка на концерті Дизель-шоу

Уривок із патріотичної композиції прозвучав на концерті Дизель шоу. Пізніше Данилко заявив, що не вкладав у виконання політичний чи військовий підтекст.

 

Український співак, пародист та телеведучий Андрій Данилко, виступаючи в образі Вєрки Сердючки на концерті Дизель шоу, заспівав патріотичну пісню Батько наш – Бандера. Відео виступу з’явилося у YouTube.

 

Як зазначив шеф-редактор Дизель Студіо Олексій Бланар, виконання композиції стало несподіванкою.

 

«Це абсолютна імпровізація, і ми завжди чекаємо на неї від цього артиста. Вєрка Сердючка вміє не тільки «розривати» танцями зал, але й жартувати, що не просто можна, а потрібно на сцені Дизель Шоу», – наголосив він.

 

У Дизель Студіо зазначили, що вибір пісні виявився невипадковим.

 

«Дуже символічно, що мені (Верці Сердючці) 30 років. І нашій незалежній Україні теж 30 років», – заявив Данилко за лаштунками.

 

 

 

Пізніше в інтерв’ю Telegram-каналу Страна артист підкреслив, що не вкладав у виконання будь-який політичний чи військовий підтекст.

 

«Це була імпровізація. Не треба вигадувати те, чого немає. Ця пісня в той момент, коли записувалося Дизель шоу, була вірусною і популярною в інтернеті, в TikTok. Я сприймаю її як просто пісню, і не більше», — заявив Данилко.

 

Він також уточнив, що займається виключно «підняттям настрою у цей скрутний час» і не стежив за бурхливою реакцією на його виступ.

 

«Я від вас дізнався про те, що виявляється, через це вже розвивається якийсь скандал. Скандали робить хтось, кому це треба. Виривають із контексту і використовують, як їм треба. У цьому не було нічого скандального. Той момент, коли була зйомка, це була популярна пісня», – зазначив Данилко.

 

Нагадаємо, раніше зірка фільмів про Гаррі Поттера, актриса Емма Вотсон, потрапила у скандал через пропалестинську публікацію в Instagram.

 

Вєрка Сердючка записала саундтрек до нової комедії

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*