Ляшко пояснив, як вакцинуватися після COVID

МОЗ закликає вакцинуватися

На сьогодні в Україні обмежень у доступі до вакцини від коронавірусу не існує, зазначив міністр.

 

Вакцинуватися від коронавірусу можна і після перенесеної інфекції COVID — коли пройшли всі симптоми. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю Радіо Свобода 16 жовтня.

 

«Навіть якщо ви перехворіли, якщо у вас пройшли всі симптоми, немає ознак гострої хвороби, ви можете спокійно прийти до свого сімейного лікаря і зробити щеплення. Потім через певний період часу, залежно від того, якою вакциною ви зробите це щеплення, повторити це щеплення і мати зелений сертифікат», — заявив Ляшко.

 

Він зазначив, що рішення про вичікування шести місяців було прийнято в Україні на самому початку вакцинальної кампанії, коли був обмежений доступ до вакцини.

 

«Сьогодні обмежень у доступі до вакцини не існує. У нас у країні — понад десять мільйонів доз. Можливо, немає в певному населеному пункті у фельдшера, але можна підійти до цього фельдшера, до сімейного лікаря, записатися — і приїде мобільна бригада та зробить щеплення. Вакцинуватися набагато простіше, ніж перенести хворобу», — додав він.

 

Нагадаємо, що, за словами Ляшка, питання про скасування маскового режиму в Україні може бути піднято лише після вакцинації від коронавірусу абсолютної більшості населення країни.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*