Підсумки 10.07: Завершення навчань і Pfizer за бажанням

Фото: facebook.com/NavalSOFCenter Військові навчання НАТО завершилися

В Одесі завершилися навчання Sea Breeze 2021; у Чернігові вакцинують Pfizer усіх охочих. Корреспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.

 

В Одесі пройшла церемонія закриття Sea Breeze 2021

 

В одеському Будинку офіцерів відбулася офіційна церемонія закриття міжнародних навчань Sea Breeze 2021. Під час заходу командувач ВМС України Олексій Неїжпапа підбив підсумки навчань: водолази більш ніж 330 разів спускалися під воду, пілоти налітали більше 80 годин, кораблі пройшли більше 13 тисяч миль.

 

Уперше в Україні вакцину Pfizer виділили для масової вакцинації

 

Чернігів став першим містом в Україні, де проводять щеплення вакциною американської компанії Pfizer у пунктах масової вакцинації. Відомо, що в перший день зробити щеплення цим препаратом захотіли 1106 осіб, тоді як препаратом CoronaVac — 194.

 

Тихановська розповіла про неофіційну зустріч із Зеленським

 

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська повідомила, що вже познайомилася особисто із Президентом України Володимиром Зеленським, це сталося на заході, який відбувався в Литві. Вона відзначила, що завжди на зв’язку з вищим керівництвом України і рада крокам назустріч, які Київ робить для білорусів, що втекли із країни.

 

Глава уряду назвав суму кредитів, які видали за програмою 5-7-9

 

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в рамках програми Президента, яку називають 5-7-9, видано вже 51,3 мільярда гривень дешевих позик. Крім того, в рамках програми Доступна іпотека 7% уповноважені банки видали 526 кредитів на суму 448 мільйонів. На стадії узгодження близько 900 заявок на суму більше 730 мільйонів гривень.

 

Під час святкування Івана Купала в Коростені стався вибух

 

У місті Коростень Житомирської області під час заходів до свята Івана Купала стався вибух у зоні відпочинку на River Bank — вибухнули каністри з бензином під піротехнікою. За словами очевидців, вибух був такий потужний, що в людей, які живуть у районі водоканалу, затряслися шибки у вікнах. Постраждали три людини.

 

У Київській області з рейок зійшов господарський поїзд

 

На Київщині, в районі залізничної ділянки Васильків-Боярка, зійшов з рейок господарський поїзд, тому затримувалися більше десяти пасажирських поїздів. Наслідки аварії повністю усунули близько 19:30.

 

Два іноземних судна увійшли в Чорне море

 

У порт Одеси зайшов американський експедиційний транспортно-десантний корабель Yuma, його задіють у транспортних операціях, що мають відбутися після міжнародних навчань Sea Breeze 2021.

 

Також в акваторію Чорного моря увійшов швидкохідний ударний катер класу Roussen HS Ypoploiarchos Daniolos P68 Військово-морських сил Греції. Ракетний катер покликали взяти участь у фінальній стадії навчань НАТО, які мають назву Sea Breeze 2021.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*