Підсумки 11.04: Реакція на ескалацію і допомога бізнесу

Фото: Корреспондент.net У МЗС України провели низку переговорів через дії РФ

У МЗС України заявили про «потужну відповідь» на загострення на Донбасі; опублікований повний список видів ФОП, які можуть претендувати на карантинну допомогу. Корреспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.

В Україні відзначили серйозну підтримку від міжнародних партнерів

У вітчизняному МЗС заявили, що на тлі загострення ситуації на Донбасі і біля російсько-українського кордону Україна отримала потужний сигнал солідарності від міжнародних партнерів.

Так, у відомстві підрахували, що за останні 11 днів глава МЗС Дмитро Кулеба провів 16 телефонних розмов з керівниками зовнішньополітичних відомств інших країн, які висловили підтримку територіальній цілісності і суверенітету України.

Кабмін затвердив перелік видів бізнесу, представники яких можуть отримати 8 тис. грн

Уряд України прийняв постанову про виділення карантинної допомоги підприємцям з «червоної» зони. Зокрема, Кабмін затвердив список видів діяльності, за які ФОПи і наймані працівники можуть отримати вісім тисяч гривень.

До них належать роздрібна торгівля різними видами товарів, діяльність ресторанів, надання послуг харчування, театральна та концертна діяльність, діяльність спортивних клубів та фітнес-центрів та інші види.

Китай зробив заяву щодо своїх вакцин від коронавірусу

Влада Китаю визнала, що їхні COVID-вакцини, в тому числі препарат Sinovac, який незабаром почнуть застосовувати в Україні, не забезпечують високого рівня захисту від коронавірусу.

У зв’язку з цим китайські вчені розглядають можливість суміщення різних вакцин, щоб підвищити ефективність препаратів.

У центрі Києва знесли історичну будівлю

Столична прокуратура порушила кримінальну справу через самовільне знесення в Шевченківському районі Києва Прибуткового будинку Уткіна, який є історичним дореволюційним будинком. За даними ЗМІ, на місці знесеного будинку планують звести 26-поверховий апарт-готель Times на 352 номери.

На Харківщині посилили карантин

У Харківській області посилили карантинні обмеження через погіршення епідситуації з коронавірусом. З неділі в області набула чинності низка обмежень, які торкнулися роботи громадського транспорту, шкіл, непродовольчих та змішаних ринків та інших сфер життя.

Пєсков відкинув війну Росії з Україною

Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков заявив, що «ніхто не збирається рухатися до війни» з Україною, і водночас наголосив, що Москва не буде байдужою до долі російськомовних на Донбасі в разі громадянської війни.

У МОЗ України озвучили умови виходу з пандемії

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що якби всі люди протягом трьох тижнів носили маски, не знімаючи, коронавірус був би переможений. У зв’язку з цим чиновник закликав співгромадян носити маски, мити руки, зберігати дистанцію і вакцинуватися.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*