У Борисполі перехопили рекордну партію бурштину

Фото: facebook.com/UkraineCustoms Митники попередили спробу вивезти з України контрабандний бурштин

Під виглядом особистих речей у Китай намагалися переслати 260 кг бурштину, що є найбільшою в цьому році партією контрабандгого бурштину.

 

Київські митники в аеропорту Бориспіль запобігли вивезенню в Китай найбільшої в цьому році партії бурштину. Коштовне каміння намагалися переслати посилками під виглядом особистих речей. Про це в четвер, 8 липня, повідомляє прес-служба митниці.

 

Відзначається, що увагу митників у Борисполі залучили 13 вантажних місць вагою 280 кілограм і оціночною вартістю 500 євро. У ході огляду було встановлено, що в коробках містилося 260 кілограм бурштину різної форми і кольору.

 

«Виявлено 254,5 кілограма необробленого бурштину і 5,5 кілограма обробленого каменю», — відзначили в митниці.

 

«Це найбільша партія бурштину, затримана Київською митницею, яку намагалися незаконно вивезти з України в цьому році», — відзначили в митниці.

 

За фактом спроби контрабанди складено протокол про порушення митних правил. Янтар вилучено до винесення судового рішення.

 

 

 

 

 

 

Раніше повідомлялося, що українець намагався поштою відправити за кордон 12 кг бурштину. У двох посилках виявили камені бурштину великих фракцій. Вага деяких каменів становила до 1,5 кг.

 

Перед цим правоохоронці перекрили контрабандний канал збуту бурштину в КНР і країни Близького Сходу, вилучено більше тонни бурштину.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*