Загострення в ООС: дитячий літак з вибухівкою

Фото: facebook.com/pressjfo.news Українські військові повідомили про атаку іграшкового літака з вибухівкою

Подібна зброя заборонена Женевською конвенцією, зазначили в Збройних силах України.

У зоні бойових дій на Донбасі поблизу селища Широкино цього тижня бойовики запустили в сторону українських позицій іграшковий дитячий літак, начинений вибухівкою. Про це повідомили в штабі операції Об’єднаних сил 4 квітня.

Іграшковий літак виявили в зоні відповідальності одного з підрозділів окремої бригади морської піхоти. Він прилетів за вітром з боку бойовиків.

«Як і протипіхотні міни, вони є зброєю невибіркової дії і продовжують завдавати великої шкоди не тільки військовим, а й цивільному населенню», — йдеться в повідомленні.

У Збройних силах України заявили, що подібна зброя заборонена Женевською конвенцією.

facebook.com/pressjfo.news

У штабі ООС також повідомили, що станом на ранок 4 квітня від початку доби бойовики вогонь не відкривали. Водночас ОБСЄ вкотре зафіксувало переміщення великої кількості їх озброєння в безпосередній близькості від лінії зіткнення.

Ситуація на Донбасі загострилася на початку березня. Україна і самопроголошені «ЛДНР» звинувачують один одного в ескалації. Повідомляється, що Росія стягує війська до українського кордону. Про це докладно в матеріалі Що відбувається на Донбасі.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*