Беленюк нагородив переможців Кубка України з гольфу

Беленюк взяв участь у церемонії нагородження переможців Кубка з гольфу

Кубок переможцям змагань серед чоловіків і жінок вручив олімпійський чемпіон Жан Беленюк.

 

У гольф-клубі Козин під Києвом минулими вихідними відбувся фінал змагань за Кубок України з гольфу Ukrainian Golf Cup by OTP Bank & MasterCard. Про це повідомляється на сайті Всеукраїнської федерації гольфу.

 

Відзначається, що всього у змаганнях цьогоріч у різних куточках України, а також у Туреччині, змагалися понад сто спортсменів.

 

За сумарними результатами фіналу і чотирьох відбіркових етапів були визначені переможці.

 

«В Україні конкуренція за першість стає все сильнішою, саме зараз для того, щоб залишатися лідерами, потрібно постійно вдосконалюватися. Час активного розвитку і швидких темпів в українському гольфі прийшов. Так тримати!», — привітав переможців президент Всеукраїнської федерації гольфу Віталій Хомутинник.

 

У церемонії нагородження взяв участь олімпійський чемпіон з боротьби Жан Беленюк. Він вручив кубок переможцям серед чоловіків і жінок.

 

«З власного досвіду знаю, що зараз переживають лідери змагань. І бажаю, щоб кожен присутній спортсмен, початківець і професіонал відчули смак перемоги, за якою завжди стоїть велика робота. Спорт — це те, що об’єднує, вдосконалює і виховує мільйони людей на планеті, і як чудово, що в Україні все активніше розвивається спортивний рух. Вітаю всіх учасників і призерів змагань», — сказав Беленюк.

 

Переможцями Ukrainian Golf Cup by OTP & Mastercard і володарями Кубка стали: Софія Пилипенко — серед жінок та Іван Маловічко — серед чоловіків. Друге місце зайняли Анна Зонова і Артем Соколов, бронзовими призерами стали Олена Мовчан та Михайло Голод.

 

 

Змагання проходили за партнерської підтримки ОТП Банку і Мастеркард.

 

Нагадаємо, на початку вересня в Україні відбувся Відкритий чемпіонат з гольфу серед юніорів. А перед цим визначилася переможниця Кубка Open Ladies Golf Tour 2021.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*