Біатлонстка Білосюк заразилася коронавірусом

Фото: Getty Images Білосюк здала позитивний тест на коронавірус

Капітан жіночої збірної України з біатлону не зможе взяти участь у перших стартах на Олімпіаді.

 

Коронавірус дістався українських олімпійців. Як повідомив головний тренер жіночої збірної з біатлону Урош Велепець, COVID-19 виявили у капітана команди Олени Білосюк.

 

Спортсменка вже склала позитивний тест і цієї ночі мала високу температуру. Біатлоністка точно пропустить перші старти і, можливо, її встигнуть відновити до естафети, яка відбудеться за два тижні.

 

«Боялися цього з першого дня. Пішов «ефект доміно». Сподівалися, що проскочимо і будемо спокійними. Сьогодні перший спортсмен отримав позитивний тест – Олена Білосюк.

 

Її готували майже цілий рік. Вона жертвувала цілим сезоном, щоб готуватися до Олімпіади», — розповів Велепець Суспільне.Спорт.

 

Олена Білосюк / Джерело: biathlon.com.ua

 

 

«Тест Олени – це катастрофа. За команду ще нічого, а Олена жертвувала цілий рік. Пропускала перегони. Вона хотіла бігти, але ми говорили, щоб готувалася до Олімпіади. Зробила кілька тренувань тут, з оптимізмом йшла, і ось.

 

Чекаємо, хто буде наступним. Боїмося цього. Із тренера пішло на сервісмена, потім на фізіотерапевта. У нас кілька днів масажу немає, тому що фізіотерапевт жіночої команди також на карантині», — додав фахівець.

 

Олена Білосюк / Джерело: Getty Images

 

 

«Білосюк була одним із кандидатів на участь у змішаній естафеті, яка відкриє програму біатлонних змагань на Олімпіаді-2022.

 

Перегони відбудуться в суботу, 5 лютого, і Олена вже точно на них не виступить. Виступлять ті, хто буде здоровим до першого старту. Одна дівчина відпала. Побачимо, що буде завтра-післязавтра.

 

Готуємось до першого старту, сподіваємось, що чотири спортсменки будуть негативними. І зможемо потім вибрати. Якщо залишиться дві, то поставимо тих, які будуть», — підсумував Велепець.

 

Нагадаємо, раніше позитивний результат на коронавірус отримав головний тренер чоловічої збірної з біатлону Юрай Санітра.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*