FIFA має намір проводити чемпіонати світу кожні два роки — ЗМІ

Інфантіно запропонував національним федераціям проект нового міжнародного календаря

Міжнародна федерація футболу пропонує скоротити кількість матчів у кваліфікаційних турнірах.

Міжнародна федерація футболу (FIFA) має намір проводити чемпіонати світу кожні два роки, починаючи з 2026 року. Про це у вівторок, 19 жовтня, повідомляє іспанське радіо Cadena SER.

Про це організація вже повідомила всі національні асоціації, що входять до неї. Реформу пропонують ввести в рамках нового календаря для збірних.

 

Також президент міжнародної організації Джанні Інфантіно представив національним федераціям проект нового міжнародного календаря, згідно з яким футболісти будуть проводити у збірних близько 30 днів на рік, а не 50, як зараз.

 

Крім того, пропонується скоротити відбіркові турніри. Передбачається, що відбір на чемпіонат світу повинен складатися максимум із семи турів.

 

В організації наголошують, що ці реформи дозволять скоротити навантаження на футболістів.

 

Також у FIFA зазначили, що загальна кількість матчів збірних, які виступають під егідою УЄФА, за 4-річний період знизиться з 44 до 43, а південноамериканських команд — з 38 до 34.

 

Голосування за новий міжнародний календар відбудеться в грудні цього року.

 

Нагадаємо, що прокуратура Швейцарії порушила кримінальну справу проти президента міжнародної федерації футболу FIFA Джанні Інфантіно.

 

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*