Олімпійська призерка віддала тренеру подаровану квартиру

Фото: instagram.com/koliadenko_8 Коляденко віддала квартиру тренеру

Ірина Коляденко розповіла, що ніколи не мала навіть власної кімнати і мріяла мати власне житло.

 

Українська спортсменка, борець вільного стилю Ірина Коляденко, яка завоювала на Олімпіаді в Токіо бронзову медаль, отримала від керівництва Київської області квартиру в Ірпені. Однак спортсменка повідомила, що вирішила віддати цю квартиру своєму тренеру Володимиру Яременку. Про своє рішення Коляденко в середу, 25 серпня, повідомила в Instagram.

 

При цьому спортсменка розповіла про те, що мріяла мати власне житло.

 

«Щоб ви розуміли, у мене навіть своєї кімнати ніколи не було! Так склалося моє життя. Своє власне житло — це, дійсно, була моя мрія, не менше бажана, ніж олімпійська медаль. І ось сьогодні я тримаю право власності на однокімнатну квартиру на 41 квадратний метр».

 

Дівчина зазначила, що вже завтра могла б почати ремонтні роботи в новій квартирі.

 

«Але…. Але за всіма моїми перемогами стоїть ще одна людина. Це мій тренер, з яким я працюю протягом восьми років, який мене не тільки тренує, а й завжди був поруч протягом усього часу. Так, було нелегко. Ну, щоб ви розуміли, був такий час, що він мені купував одяг», — розповіла Коляденко.

 

Вона підкреслила, що дарує квартиру тренеру, а сама продовжить працювати заради своєї мрії.

 

Нагадаємо, українка Ірина Коляденко завоювала бронзову медаль у вільній боротьбі Олімпійських ігор у Токіо, вигравши бронзову сутичку.

 

Коляденко: Моя молодість дала бій досвіду

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*