Під Києвом пройшов чемпіонат з гольфу в категорії 50+

У змаганнях LG by Whisen узяли участь гольфісти в категорії 50+. Титул «чемпіон України» здобув Михайло Чепердак.

У гольф-клубі Козин під Києвом відбувся чемпіонат з гольфу серед дорослих гравців (50+), повідомляє на сайті Федерація гольфу України в середу, 18 серпня.

У додатковому заліку чемпіонату взяли участь члени Національної збірної, PRO та інші гравці.

Перехідну чашу Senior Championship і титул «чемпіон України з гольфу серед сеньйорів» завоював Михайло Чепердак.

У додаткових номінаціях перемогли:

• Longest drive: жінки — Гавренкова Тетяна, чоловіки — Бойко Юрій.
  • Closest to the pin: жінки — Іщенко Олена, чоловіки — Якименко Василь.
  • У сімейній номінації Stableford Net перемогла сім’я Мовчанів — Ігор і Олена.
  • Stableford Net з урахуванням гандикапу: жінки: 1-ше місце — Мовчан Олена, 2-ге місце — Іщенко Олена, 3-тє місце — Бойко Вероніка. Серед чоловіків першість виборов Чепердак Михайло, 2-ге місце — Шчупак Володимир, 3-тє місце — Гавренков Ігор.
  • Gross серед жінок завоювала Мовчан Олена, 2-ге місце — Бойко Вероніка, 3-тє місце — Гавренкова Тетяна. Серед чоловіків у цій номінації переміг James Boughner, 2-ге місце — Солієв Тимур, 3-тє місце — Мовчан Ігор.

Нагадаємо, одразу три великих гольф-турніри в Україні відбулися в липні. На початку місяця відбувся Відкритий командний чемпіонат з гольфу, а тижнем раніше — турнір Ukrainian Open Amateur Championship за підтримки OTP Bank & MasterCard. Наприкінці місяця у Львівській області відбувся Відкритий чемпіонат України з гольфу серед гравців середньої вікової категорії.