Санітра в шоці від нової програми Олімпіади

Фото: biathlon.com.ua Санітра: У Пекіні буде специфічна Олімпіада

Головний тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра прокоментував підготовку команди.

 

Був шокований, коли дізнався, що в останній момент було змінено програму Олімпіади і перший старт перенесли з 10 на 5 лютого, заявив в інтерв’ю Суспільне.Спорт головний тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра.

 

За його словами, тепер доведеться повністю міняти підготовку і одразу вилітати до Китаю, інакше не вистачить часу на акліматизацію. Крім того, досі ніхто нічого не знає про те, на якій трасі доведеться виступати під час Олімпіади.

 

«Ще скажу: був шокований, коли тиждень тому відкрив програму Олімпіади, що нам її радикально змінили – перший старт мав пройти 10 лютого, а тепер 5 лютого бігтимемо естафету.

 

Для мене це велика новина, потрібно зробити корекції у підготовці – змінюється загальна стратегія акліматизації до першого старту, вирішуємо багато моментів підготовки.

 

До Пекіна плануємо вилетіти в середу, 26 січня, відразу після завершення етапу в Антхольц-Антерсельві. Тоді буде 8-9 повних днів на акліматизацію на місці проведення змагань.

 

У Пекіні буде специфічна Олімпіада, адже ми практично нічого не знаємо про трасу, умови, стрільбище. Не знаємо, якою буде спільна ситуація з організацією в олімпійському селищі. Тож не знаю, чого очікувати від Олімпійських ігор.

 

Хочу краще підготувати команду, щоб було якнайменше негативних впливів на те, щоб добре виступити.

 

Було б добре, якби хтось міг поїхати та побачити трасу, стрільбище, селище, але у цій ситуації вже нереально”, — розповів Санітра.

 

Нагадаємо, зимові Олімпійські ігри-2022 у Пекіні відбудуться з 4 по 20 лютого 2022 року.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*