Санітра: Збірна показала прогрес у порівнянні з минулим сезоном

Фото: biathlon.com.ua Санітра оцінив виступ чоловічої збірної України у першій третині сезону

Головний тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра оцінив виступ підопічних на перших етапах Кубка світу.

 

На початку цього сезону чоловіча збірна з біатлону виступила добре. Чоловіки показали значний прогрес порівняно з аналогічним періодом минулого року, заявив в інтерв’ю Суспільне.Спорт головний тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра.

 

З його слів, це видно навіть із положення національної збірної в Кубку націй, де українці йдуть восьмими.

 

«Думаю, всі знають, з якими проблемами ми починали сезон і що ці проблеми вплинули на наш склад на початку сезону. Дякуємо тим, хто прожив листопад без коронавірусу і завдяки кому ми втримали високий рівень нашої команди у перших стартах: Дмитро Підручний, Богдан Цимбал і Антон Дудченко.

 

Допомогли нам на початку також хлопці з команди Б, особливо Денис Насико, який добре пробіг гонку, і Андрій Доценко.

 

Перші старти в Естерсунді показали, що у нас добре готові два спортсмени – Підручний та Дудченко. Трохи більшого очікував від Цимбала, який на тренуваннях був зовсім інший, ніж у цих стартах.

 

На другому етапі Кубка світу я радий, що повернувся Артем Прима. Він дуже добре пробіг в естафеті, допоміг команді. Думаю, п’яте місце на початку сезону, де практично всі команди їхали у найсильніших складах, показало, що можемо виборювати гарні позиції в естафетах.

 

Після цього, в Гохфільцені, були інші висота й траса, там хлопці в естафеті показали не найкращий результат, але сьоме місце теж добре. Порадував Підручний, який порівняно з Естерсундом, «стрибнув» уперед за швидкістю по трасі.

 

У нього було два гарних старти в спринті і гонці переслідування, де практично один точний постріл завадив показати більш високий результат – за скромною оцінкою, це могли бути місця в топ-6.

 

Я також радію за Артема Тищенка, який після хвороби, зі своїми кондиціями на цей момент, провів непогані гонки у спринті і пасьюті.

 

На етап в Ансі я спочатку відправив п’ятьох біатлоністів — і вже бачив багато інформації з питанням: «Чому було тільки троє?». Нашим завданням було закрити очками Кубок націй, щоб ми залишилися в боротьбі у заліку. Думаю, цю мету виконали Тарас Лесюк і Артем Тищенко», — розповів Санітра.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*