Стронгмени встановили новий рекорд із Ан-225 Мрія

Фото: кадр из видео Вісім українських стронгменів протягнули Мрію на 4 метри 30 сантиметрів

Вісім українських стронгменів протягнули 330-тонний Ан-225 Мрія на 4 метри 30 сантиметрів за 1 хвилину 13 секунд.

 

 

 

На аеродромі Держпідприємства Антонов у Київській області вісім українських стронгменів зрушили з місця та протягли літак Ан-225 Мрія на 4 метри 30 сантиметрів за 1 хвилину 13 секунд. Так вони встановили світовий рекорд. Про це повідомляє УНІАН.

 

Вісім українських силачів — Сергій Конюшок, Олександр Лашин, Богдан Ксенчук, Денис Дубровський, Сергій Пономарьов, Володимир Рекша, Денис Бережник і Віталій Герасимов — встановили світовий рекорд: вони протягнули літак Мрія на 4 метри 30 сантиметрів.

 

Попередній рекорд було встановлено в 2003 році, коли Мрію тягнули на значно меншу відстань. У попередньому рекорді брав участь нинішній народний депутат Василь Вірастюк. Тоді літак тягнули десять спортсменів.

 

За словами представника Книги рекордів України Віталія Зоріна, вже зв’язалися з Книгою рекордів Гіннеса. Вони готові зареєструвати цей рекорд, але для цього потрібно провести велику бюрократичну роботу як Федерації стронгменів України, так і підприємству Антонов, адже Гіннес цікавлять найменші подробиці: тиск у шинах, залишок пального в баках, атмосферний тиск, кількість опадів.

 

 

 

Раніше повідомлялося, що український стронгмен Олексій Новіков став переможцем міжнародних змагань із силової атлетики World’s Ultimate Strongman — Strength Island.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*