У Японії почалася естафета олімпійського вогню

Естафета олімпійського вогню в Токіо-2020 офіційно розпочалася

Першою із близько 10 тисяч бігунів, які візьмуть участь в естафеті, стала 34-річна футболістка Адзуса Івасімідзу.

 

У японській префектурі Фукусіма в ніч із середи на четвер, 25 березня, стартувала естафета олімпійського вогню. Захід транслюється на сторінці Олімпіади в YouTube.

 

«Олімпійський факел запалено, й естафета Олімпійського вогню в Токіо-2020 офіційно почалася!» — повідомила прес-служба оргкомітету Токіо-2020.

 

 

Так, естафета почалася з території футбольного тренувального центру J-Village. Факел за 121 день пронесуть через 47 префектур Японії і доставлять до початку Олімпіади у Токіо.

 

Відзначається, що церемонія почалася о 2:40 за Києвом. В ході її на сцені виступили самураї, барабанщики і танцівниці. Також хор японських школярів заспівав пісню Hana wa saku («Квіти розпускаються»), присвячену постраждалим від землетрусу і цунамі в Японії у березні 2011 року.

 

Далі на сцену винесли привезений із Греції олімпійський вогонь, від якого запалили факел естафети. Першою із близько 10 тисяч бігунів, які візьмуть участь в естафеті, стала 34-річна футболістка Адзуса Івасімідзу, яка виступала у збірній Японії з 2006 по 2016 рік.

 

Нагадаємо, Олімпійські ігри в Токіо пройдуть із 23 липня по 8 серпня цього року. Ігри були відкладені на рік через пандемію коронавірусу.

 

Як повідомлялося, в умовах пандемії COVID-19, щоб убезпечити жителів Японії і учасників Олімпійських та Паралімпійських ігор у Токіо, оргкомітет вирішив провести змагання без іноземних глядачів.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*