«Убивче рішення»: українського легкоатлета суд відсторонив від Ігор-2020

Фото: Facebook/Nazar Kovalenko Назар Коваленко в японському Саппоро

Українець звинуватив спортивних чиновників у тому, що вони «не захотіли визнати себе винними».

 

Український легкоатлет Назар Коваленко не візьме участь в Олімпіади-2020. Спортивний арбітражний суд (CAS) залишив чинним рішення про відсторонення спортсмена від участі в Іграх-2020 на Токіо. Про це Коваленко повідомив у Facebook.

 

Спортсмен виступає в дисципліні спортивна ходьба. Він до останнього сподівався, що отримає можливість представляти країну на головному спортивному світовому заході.

 

«П’ять років неймовірних зусиль, колосальної роботи, ранкових підйомів о 4:30, тренувань на виживання, все було зроблено задля мети — заради боротьби за найвищі нагороди… А сьогодні у мене забрали моє право представляти Україну 5 серпня на Олімпійських іграх! Ситуація абсурдна і несправедлива в усіх відношеннях!», — написав у соцмережі Коваленко.

 

За його словами, Athletic Integrity Unit прийняло рішення не допустити його через те, що він не встиг здати поза змаганнями пробу в необхідний період — 63 дні, а здав у короткий час.

 

«Але як я міг знати, коли до мене можуть приїхати допінгофіцери, якщо це все закрита інформація і як я міг встигнути це зробити в 63-денний період, якщо я потрапив на ОІ-2020 за 60 днів до свого старту», — підкреслив українець.

 

Він зазначив, що є членом делегації, не дискваліфікований, у нього не виявлено допінг.

 

Коваленко звинувачує чиновників з Athletic Integrity Unit і CAS в тому, що вони «не захотіли визнати себе винними і створювати прецедент, а вирішили прийняти своє «вбивче рішення».

 

Легкоатлет заявив, що почав підготовку до Олімпійських ігор у Парижі, які відбудуться в 2024 році.

 

«Там я і завершу свою кар’єру як атлет!», — підсумував Назар Коваленко.

 

Раніше повідомлялося, що трьох українських легкоатлетів усунули перед стартом на Олімпіаді-2020 року — Михайла Гаврилюка (метання молота), Назара Коваленка (спортивна ходьба) і Наталю Пироженко-Чорномаз (естафета 4х400 метрів).

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*