Україна вперше виступить на ОІ в жіночому бобслеї

Фото: noc-ukr.org Україна вперше в історії відібралася на Олімпіаду у жіночому бобслеї

Лідія Гунько завоювала ліцензію у Пекіні та увійшла до історії національної збірної.

 

Збірна України вперше у своїй історії буде представлена ​​на Олімпійських іграх у жіночому бобслеї. Як повідомляє сайт Національного олімпійського комітету, у Пекіні країну представить Лідія Гунько, яка здобула ліцензію на змагання з монобобу.

 

«Потрапити на Олімпійські ігри було моєю мрією. Емоції зараз переповнюють, це така довгоочікувана ліцензія. Це велика честь та відповідальність одночасно. Рада, що всі наші невдачі та якісь недоліки, маленький досвід у цьому складному виді спорту не завадили нам кваліфікуватися на Олімпійські ігри. Ми вклали всі свої сили, і це стосується не тільки мене, а й моєї команди.

 

Поки що зараз навіть не знаю, що чекати від Пекіна. Можна буде щось сказати лише тоді, коли здійсню перший спуск, спробую себе на трасі. Ми були перед початком сезону, але я ще не спускалася.

 

Непогано знаю трасу теоретично, але теорія та практика не завжди збігаються. Тому побачимо вже на самій трасі і максимально готуватимемося до заїздів. У нас буде не так багато спусків, але я намагатимусь робити все, що від мене залежить, зроблю все по-максимуму», — розповіла прес-службі НОК Гунько.

 

Змагання з бобслею на Олімпіаді-2022 стартують 13 лютого. Зазначимо, що монобоб дебютує у програмі Олімпійських ігор. Загалом у Пекіні розіграють чотири комплекти медалей у бобслеї.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*