Українська стрибунка розплакалася на Олімпіаді

Фото: кадр из видео Марина Килипко розплакалася в прямому ефірі через відсутність тренера на Олімпіаді

Українська спортсменка Марина Килипко розплакалася в прямому ефірі через відсутність тренера на Олімпіаді. Вона вважає, що могла виступити краще з підтримкою.

 

У Токіо на Олімпіаді українська стрибунка з жердиною Марина Килипко розплакалася через відсутність тренера, коментуючи свій результат. Трансляцію вів телеканал UA: Перший.

 

«Підготовка йшла добре, але єдине, я вважаю, має бути тренер. Бо це стрибки з жердиною. Чому тут немає тренера, я так ні від кого і не почула», — сказала Килипко в ефірі телеканалу.

 

За її словами, незважаючи на прохання, спортивні чиновники не включили до складу делегації її особистого тренера, і в критичний момент вона виявилася без підтримки.

 

«Я стала п’ятою, але могла стрибнути краще. Все залежне від себе я зробила. Це технічний вид спорту. Я не знаю, що ще сказати. Ти вбиваєш себе, тренуєшся стільки років, а потім опиняєшся в секторі одна. Сьогодні я вийшла на розминку, а на трибуні жодної душі з України. У всіх тренери сидять, хоч якась підтримка, а я одна. Мені потрібна була підтримка мого тренера. Дуже важко бути самій», — сказала Килипко.

 

Українська спортсменка посіла 5-те місце у фіналі, але вона вважає, що могла виступити краще, якби на Олімпіаді був присутній її тренер.

 

 

Раніше повідомлялося, що український борець греко-римського стилю Жан Беленюк, який виступає в категорії до 87 кг, а також депутат Верховної Ради України завоював золоту медаль літніх Олімпійських ігор у Токіо.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*