Українські спортсменки заразилися COVID на чемпіонаті в Польщі

Фото: isport.ua Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук

Позитивні тести здали учасниці естафети 4х400 метрів Анна Рижикова, Аліна Логвиненко та Катерина Климюк.

Після чемпіонату Європи з легкої атлетики три українки-учасниці змагань здали позитивні тести на коронавірус. Про це ввечері в понеділок, 8 березня, інформувало видання Sportarena з посиланням на головного тренера збірної України В’ячеслава Тиртишніка.

«Три українські легкоатлетки здали позитивні тести на коронавірус після чемпіонату Європи в Торуні. Позитивні тести здали учасниці естафети 4х400 метрів Анна Рижикова, Аліна Логвиненко та Катерина Климюк. Вікторія Ратникова, яка жила з Климюк в одній кімнаті, також вирушила на самоізоляцію», — зазначено в повідомленні.

Зазначається, що напередодні спортсменки здали повторні тести, які також виявилися позитивними.

«Їх перевезли в готель, там все нормально. Звичайно, тільки виходити поки нікуди не дозволяють. Ми будемо намагатися все робити для того, щоб якнайшвидше їх забрати. Сподіваюся, що через п’ять днів будуть вже негативні тести. Але за правилами, які там встановлені, вони повинні провести там десять днів», — заявив Тиртишнік.

Нагадаємо, на згаданому чемпіонаті дівчата завоювали три медалі: Марина Бех-Романчук та Ярослава Магучих виграли золото, Ірина Геращенко — срібло.

Як повідомлялося, за минулу добу Польща опинилася на другому місці в Європі за приростом коронавірусу, Україна — на третьому.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*