В Україні відбувся відкритий командний чемпіонат з гольфу

Фото: Всеукраинская федерация гольфа Під Києвом пройшов відкритий чемпіонат з гольфу

24 команди на гольфполі Chambarlain щодня проходили по 18 лунок. Результати змагань відправлені у Всесвітній гольф-рейтинг серед любителів WAGR.

Всеукраїнська федерація гольфу з 2 по 4 липня на полі гольфклубу Гольфстрім (Київська область) провела Відкритий командний чемпіонат України з гольфу, повідомляє прес-служба Федерації у вівторок, 5 липня.

24 команди на гольфполя Chambarlain щодня проходили по 18 лунок. Дані змагання є кваліфікаційними у форматі Stableford, а результати гравців подаються у Всесвітній гольф-рейтинг серед любителів WAGR.

У фінальній частині змагань відбулася запекла боротьба між двома найсильнішими гравцями України — Михайлом Голодом і Іваном Маловичком. Гольфісти зіграли плей-офф на шести лунках.

«Це був найдовший плей-офф за всю історію українського гольфу. Вболівальники прямували за тріумфаторами до кінця, щоб разом розділити переживання і підтримати командний дух», — йдеться в повідомленні прес-служби.

Також на чемпіонаті був встановлений рекорд українського гольфу — три турнірних дні гольфістка Марія Федорович зіграла з результатом мінус, що свідчить про високий рівень гри і професіоналізму.

За результатами трьох турнірних днів в номінації Stableford Net перемогли команди:

  •     Superior Ladies — серед жінок (Федорович Марія, Зонова Анна), UGA Future Stars — серед чоловіків (Головко Андрій, Кулик Роман, П’ята Дмитро);
  •     Superior Ladies (Федорович Марія, Зонова Анна), H Club | Fore Right! (Голод Михайло, Манойло Ілля, Соколов Артем) — командний залік без урахування гандикапу в номінації Gross Open;
  •     Anex Golf | The Pro Afsar Alihan SAYiN Hamza — в командному заліку серед професійних гравців в номінації Gross;
  •     Longest drive — Зонова Анна, Маловичко Іван;
  •     Nearest to the pin — Бойко Вероніка, Крикун Олександр.

«Федерація гольфу кожен сезон проводить Командний чемпіонат України. З року в рік, рівень гри спортсменів підвищується. Фінал змагань нам це яскраво продемонстрував. Результати чемпіонату показують, що в українського гольфу велике майбутнє», — прокоментував результати турніру генеральний секретар Всеукраїнської федерації гольфу Володимир Пилипенко.

Нагадаємо, минулого місяця збірна України з гольфу зайняла два призових місця на міжнародному чемпіонаті в Хорватії.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*