В Україні визначилася переможниця Кубка Open Ladies Golf Tour 2021

В Україні відбувся фінал жіночого туру з гольфу. Володаркою кубка стала Ганна Моісеєва. Також у цьому році жіночий гольф відзначає десятиліття.

 

В Україні відбулися фінальні змагання серед жінок Open Ladies Golf Tour, за підсумками яких визначилася переможниця сезону 2021 року, повідомляє прес-служба Всеукраїнської федерації гольфу.

 

Ювілейний, десятий турнір з жіночого гольфу в Україні відбувся на гольф-полі Козин під Києвом.

 

«Федерація активно розвиває жіночий гольф. Активна популяризація цього виду спорту привела до того, що зараз Україна є провідною країною в Європі за темпами розвитку гольфу. І такі турніри, як сьогодні, є підтвердженням. Наші леді красиві, спортивні і цілеспрямовані, вони рухають український гольф вперед і надихають інших. Вітаю всіх учасників турніру і бажаю кожній особистих рекордів, і головне — отримуйте задоволення від гри!» — заявив президент Федерації гольфу Віталій Хомутинник.

 

До фіналу приєдналися учасниці конкурсу Міс Україна. Дівчата пройшли майстер-клас із гольфу.

 

«Уже багато років жіночі турніри Open Ladies Golf Tour проходять в Україні і за кордоном. Тут жінки і дівчата різних поколінь об’єднуються в одну велику родину, яка безмежно любить гольф. Спільнота українських гольфісток постійно зростає, завдяки цілій низці програм популяризації жіночого гольфу. В цьому році ми святкуємо 10-річчя з моменту перших гольф-змагань серед жінок в Україні. У нас амбітні плани і глобальні цілі, і ми впевнені, що з такою сильною спільнотою в гольфісток усе вийде!» — каже віце-президент Федерації гольфу Олена Рудик.

 

За результатами сезону 2021 володаркою кубка стала Ганна Моісеєва. Кубок їй вручила переможниця сезону-2020 Марина Д’яченко. Друге місце зайняла Катерина Цвігун, третє — Олена Терещук.

 

У заліку Б у фінальному турнірі сезону-2021 призові місця зайняли Юлія Ліщук, Марина Дудко і Дарина Скорубська.

 

 

 

Нагадаємо, одразу три великих гольф-турніри в Україні відбулися в липні. На початку місяця відбувся відкритий командний чемпіонат з гольфу, а тижнем раніше турнір Ukrainian Open Amateur Championship за підтримки OTP Bank & MasterCard. Наприкінці місяця у Львівській області відбувся Відкритий чемпіонат України з гольфу серед гравців середньої вікової категорії.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*