Важкоатлетка-трансгендер має намір брати участь в Іграх-2020

Лорел Хаббард, який вважає себе жінкою, хоче змагатися з жінками на іграх Токіо-2020

140-кілограмовий трансгендер, який раніше входив у чоловічу збірну Нової Зеландії, тепер хоче змагатися з жінками.

 

Важкоатлетка Лорел Хаббард, яка народилася і 35 років, до операції зі зміни статі, була чоловіком, претендує на медаль Токіо-2020. Про це в четвер, 6 травня, повідомляє Cпорт-Експрес.

 

Відзначається, що ще 10 років тому Хаббард була чоловіком і входила в чоловічу збірну Нової Зеландії.

 

А зараз Хаббард отримала хороший шанс стати першим в історії трансгендером — учасником Олімпійських ігор. Зміна правил відбору на Ігри-2020 відкриває дорогу в Токіо 43-річній спортсменці.

 

У 2017 році Лорел Хаббард, вже після зміни статі, сенсаційно завоювала срібло в суперважкій ваговій категорії у жінок на чемпіонаті світу, а в 2018 була фаворитом Ігор Британської Співдружності, але отримала травму прямо на помості. Тепер у Лорел є всі шанси стати призером Олімпіади-2020.

 

Десять років тому Хаббард носила ім’я Гевін і вважалася одним з провідних важкоатлетів-чоловіків своєї країни, хоча на міжнародному рівні особливих успіхів не було. У 35 років Гевін завершив кар’єру і став працювати в місцевій федерації. А потім вирішив змінити стать і отримав нове ім’я Лорел. Після цього вікова штангістка відзначилася на чемпіонаті світу-2017, а потім виграла Тихоокеанські гри. Медалі були завойовані за всіма правилами — Хаббард виконала вимоги МОК щодо генної терапії. Рівень чоловічого гормону тестостерону в її крові не перевищував 10 наномоль на літр. І це при тому, що типовий показник тестостерону у жінок становить від 0,12 до 1,79 одиниці, тоді як у дорослих чоловіків він коливається від 7,7 до 29,4 наномоль.

 

Однак суперниці Лорел запевняли: її успіхи пов’язані з чоловічим тілом, яке практично не змінилося після операції зі зміни статі. Зокрема, на Іграх Британської Співдружності 2018 року, де Хаббард стала першим учасником-трансгендером в історії, вона виявилася найважчою важкоатлеткою, випередивши найближчу конкурентку на 12 кг.

 

Пізніше трансгендер-ветеран продовжила успішні виступи і в 2020 році виграла Кубок світу в Римі, що стало заявкою на медалі Олімпіади в Токіо. Зараз тільки три потенційні учасниці Ігор мають більш високий особистий результат.

 

 

Раніше в США трансгендер виграв жіночий конкурс краси. Людина, яка вважає себе жінкою, отримала титул Міс Срібний штат США, і відправиться на конкурс Міс Невада.

 

Також повідомлялося, що в США трансгендерам знову дозволили служити в армії.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*