Арестович прокоментував дані російського суду про війська РФ на Донбасі

Фото: atlanticcouncil.org В РФ продовжують стверджувати, що на Донбасі нібито внутрішній конфлікт

Судове рішення ростовського суду, в якому згадували про присутність військ РФ на Донбасі, може допомогти під час перегляду статусу конфлікту на сході України, упевнений Арестович.

 

Рішення російського суду – це потужний юридичний прецедент, який може допомогти переглянути статус конфлікту на Донбасі. Про це заявив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович.

 

«Рішення російського суду — це найпотужніший юридичний прецедент, який може (і стане) основою перегляду всього статусу збройного конфлікту на сході України», – написав він у Facebook.

 

Він нагадав, що Україна завжди наполягала на тому, що на сході країни – міжнародний військовий конфлікт із Росією. Натомість в РФ стверджували, що на Донбасі – внутрішній громадянський конфлікт.

 

«Міжнародні інстанції переважно схилялися до нашого варіанта, але були нюанси. Тепер для міжнародного кримінального права створено прецедент. Дякую, судде!» – резюмував Арестович.

 

Тим часом із сайту суду в Ростові-на-Дону зникли матеріали кримінальної справи, в яких підтверджується присутність військових РФ на Донбасі. Справа стосувалася хабарництва, фігурант отримав 5 років виправної колонії загального режиму. Про причини вилучення невідомо.

 

Але копія сторінки з текстом вироку ще є в Web.archive.

 

Генштаб назвав кількість військових РФ на Донбасі

 

Раніше ЗМІ показали війська РФ на кордоні з Україною. Знімки, зроблені комерційним супутником, показують скупчення бронетанкових підрозділів, танків і самохідної артилерії разом з наземними військами, які зосереджуються біля російського міста Єльня.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*