Байден за членство України в НАТО — Зеленський

Зустріч Володимира Зеленського і Джо Байдена у Вашингтоні 1 вересня 2021 року

Президент США особисто підтримав вступ України до Альянсу, однак зазначив, що це залежить не тільки від нього, розповів український лідер.

 

Під час зустрічі президента України Володимира Зеленського і глави Білого дому Джо Байдена у Вашингтоні американський лідер заявив, що Україна повинна бути в Північноатлантичному альянсі. Про це Зеленський розповів в інтерв’ю телеканалу CNN, оприлюдненому в неділю, 12 вересня.

 

«Він сказав: «Я думаю, що ви повинні бути там (в НАТО — ред.), але це залежить не тільки від мене», — процитував український лідер слова американського колеги.

 

Також Зеленський озвучив свою відповідь Байдену.

 

«Я знаю, пане президенте, однак від вашого рішення шлях до НАТО стане (для України — ред.) коротшим», — сказав глава Української держави і додав, що обговорення цього питання тривало близько 20-30 хвилин.

 

Крім того, на питання журналіста, чи турбується Зеленський про те, що США залишать Україну без підтримки, президент порадив не порівнювати Україну й Афганістан.

 

«Я не думаю, що ми можемо порівнювати це — Україну й Афганістан. Україна не так залежна від США, як був Афганістан», — підкреслив глава держави.

 

Нагадаємо, в ході форуму YES Brainstorming 2021 у Києві Володимир Зеленський заявив, що Україна готова стати членом НАТО і без неї «Альянс втрачатиме».

 

Україна не проситиме США про статус поза НАТО

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*