Білоруські війська перебувають біля кордону з Україною

Фото: Getty Images Армія Білорусі може вторгнутися в Україну

Помітний рух колон автомобільної техніки з продовольством та боєприпасами у районі населених пунктів Барановичі, Ляховичі та Пінськ, відзначили у Міноборони.

Існує можливість, що Білорусь підтримає російських загарбників у російсько-українській війні та сприятиме досягненню цілей окупантів. Про це повідомили у ніч проти середи, 2 березня, у Міноборони України.

«Наголошується, що білоруські війська приведені в бойову готовність і перебувають у районах зосередження, максимально наближених до державного кордону України. Протягом поточної доби, за даними розвідки, зафіксовано значну активність авіаційної техніки», — уточнили у відомстві.

Крім того, помітно рух колон автомобільної техніки з продовольством та боєприпасами в районі населених пунктів Барановичі, Ляховичі та Пінськ.

«Республіка Білорусь, будучи сателітом РФ, надає допомогу у розміщенні на своїй території військ та озброєння противника», — нагадали у відомстві та наголосили, що з першого дня війни з території цієї держави систематично завдаються ракетні удари по військових та цивільних об’єктах в Україні.

Як повідомляли українські розвідники, Росія готує провокацію для виправдання запровадження білоруських військ в Україні, які зараз перебувають біля кордонів з Україною. При цьому у Києві припустили превентивний удар по республіці.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*