Британські дипломати наділи нову форму українських футболістів

Фото: Facebook/British Embassy Kyiv Скандал викликав слоган «Героям слава» на формі

Співробітники британського посольства в Україні слідом за своїми американськими колегами підтримали збірну України з футболу і зробили фото в новій формі українських футболістів.

Співробітники посольства Великобританії у Києві наділи нову форму збірної України з футболу для Євро-2020 після скандалу, що спалахнув через напис «Героям слава» на футболках. Про це повідомляється на сторінці дипломатичного відомства у Facebook.

«Ми не могли не приміряти на себе нову форму збірної України з футболу, на якій зображена карта країни в її міжнародно-визнаних кордонах, включно з Кримом. Бажаємо всім командам успіху і нехай переможуть найсильніші!», — йдеться в повідомленні.

Раніше в новій формі збірної України з футболу сфотографувалися співробітники посольства США в Україні.

«Ми не знаємо, хто переможе, але українська команда буде виглядати прекрасно!», — йдеться в повідомленні посольства.

Нагадаємо, що після презентації форми в Росії закликали Союз європейських футбольних асоціацій заборонити використання української форми, однак УЄФА затвердив її.

Потім стало відомо, що в УЄФА вирішили, що карта України на формі і слоган «Слава Україні» не порушують їхні вимоги, а ось слоган «Героям слава» потрібно прибрати.

І додамо, що збірна України має намір грати з «Героям слава!» на формі. Про це заявив прес-аташе збірної України з футболу Олександр Гливинський.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*