Чиновника Військторгсервісу затримали на хабарі в $40 тисяч

Фото: Офис генпрокурора Чиновник особисто підготував і підписав договір із підприємцем

Суд в Одесі вже обрав чиновнику запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави в 20 млн гривень.

 

Співробітники Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону затримали виконувача обов’язки начальника філії Південний концерну Військторгсервіс. Про це повідомляє Офіс генпрокурора в середу, 5 травня.

 

За даними слідства, чиновник вимагав і отримав 40 тисяч доларів за підготовку та підписання документів для передачі одного з об’єктів нерухомого майна, розташованого в Одесі, представнику групи приватних підприємців, з подальшим сприянням у перереєстрації права власності на зазначене майно в кілька етапів.

 

«За першу частину одержаної неправомірної вигоди в сумі 40 тисяч доларів вказаний начальник від імені філії Південний концерн Військторгсервіс особисто підготував і підписав договір з підприємцем, після чого й отримав визначену ним суму хабаря», — йдеться в повідомленні.

 

Чиновнику повідомили про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України).

 

Також повідомляється, що Київський районний суд Одеси вже обрав підозрюваному запобіжний захід — утримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 20 млн гривень.

 

 

Раніше повідомлялося, що в Києві на хабарі 5 тисяч доларів затримали керівника будинку для літніх. У ході затримання він намагався позбутися від неправомірної вигоди.

 

А на Рівненщині чиновник вимагав у керівника АЗС 15 тисяч гривень. Він зажадав перерахувати йому гроші на рахунок, як благодійну допомогу комунальній установі.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*