Данилюк прокоментував конфлікт з Миловановим

Фото: minfin.gov.ua Данилюк вдарив Милованова на своєму дні народження

Данилюк назвав Милованова людиною «без репутації і без совісті». Милованов назвав Данилюка «не реформатором, а гопником».

Колишній секретар РНБО Олександр Данилюк прокоментував інцидент з радником глави Офісу президента Тимофієм Миловановим, якого він ударив на святкуванні свого дня народження, пише Країна в суботу, 31 липня.

«Я не буду давати ніяких коментарів, занадто багато уваги цій людині. Нехай він бігає розповідає, як він це бачить, мене це не цікавить. Людина без репутації і без совісті. Я навіть не хочу на нього ніяк реагувати», — заявив Данилюк.

Він також зазначив, що йому «абсолютно все одно», чи буде Милованов подавати заяву в поліцію на Данилюка.

Сам Милованов у Facebook розповів, що Данилюк запросив його на свій день народження, а потім в ході суперечки про усунення Данилюка від конкурсу на посаду глави Бюро економічної безпеки вдарив його.

«Кандидат (Данилюк) говорить, що він реформатор, а на комісію чинився тиск, щоб його усунути. Однак «тисне» — сам реформатор. І тоді це вже не реформатор, а гопник», — написав він.

Милованов зазначив, що так робили в 90-х «били чиновників коли вони приймали» не ті «рішення».

За його словами, поведінка Данилюка ніяк не вплине на конкурсну комісію і не змусить її порушити закон.

«Моя порада «таким кандидатам» : вести боротьбу не в ФБ або фізично, а в правовому полі, якщо, звичайно, вистачає компетентності», — додав Милованов.

Зазначимо, ЗМІ описували іншу версію конфлікту. За їхніми даними, суперечка сталася через дискусію про роботу при владі Віктора Януковича і Євромайдан.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*