ДБР уточнило арештоване майно Порошенка

Фото: УП Суд арештував частки Порошенка у двох компаніях

Активи телеканалів 5 канал і Прямий не арештовані, повідомили в ДБР і уточнили, яке майно Порошенка арештовано.

 

Печерський райсуд Києва наклав арешт на частки в статутному капіталі ТОВ Автор ТВ та ДП ТРК НБМ-Запоріжжя, бенефіціарним власником яких є колишній президент, нардеп Петро Порошенко. Про це в понеділок, 10 січня, повідомляє прес-служба Держбюро розслідувань.

 

«Суд прийняв рішення арештувати майно підозрюваного, яке, відповідно до Державного реєстру прав на нерухоме майно і Єдиного реєстру юридичних осіб, належить йому на правах власності. Це об’єкти нерухомості, корпоративні права та ін.», — йдеться в повідомленні.

 

ДБР спростувало інформацію про арешт активів телеканалів 5 канал і Прямий, власником яких є медіа-холдинг Вільні Медіа.

 

«ДБР в черговий раз заявляє, що ця інформація маніпулятивна і не відповідає дійсності. Обидва канали можуть вільно продовжувати свою роботу і висвітлювати актуальні для нашої країни питання. Арешт на корпоративні права на зазначені канали і їхні активи не накладався, і жодних обмежень діяльності ЗМІ не відбулося», — запевнили в ДБР.

 

Раніше було опубліковано повний текст підозри п’ятому президентові Петру Порошенку у державній зраді. Сам екс-президент перебуває за кордоном, але незабаром обіцяє повернутися в Україну.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*