Карантинні виплати отримали 75 тисяч осіб — Мінекономіки

Фото: Пресс-центр НБУ Уже є понад 320 тис. заявок на отримання карантинних виплат

Гроші можна отримати протягом 30 днів з дня введення правила «червоної» зони в регіоні, де ФОП або найманий працівник здійснюють діяльність.

 

Станом на 6 травня для виплати по 8 тисяч гривень фізичним особам-підприємцям (ФОПам) і найманим працівникам у «червоних» зонах направлено 600 млн гривень. З 320 тисяч осіб, які подали заявки, гроші отримали 75 тисяч, повідомляє Мінекономіки в четвер, 6 травня.

 

Як розповів міністр економіки Ігор Петрашко, гроші можна отримати протягом 30 днів з дня введення правила «червоної» зони в регіоні, де ФОП або найманий працівник здійснюють діяльність.

 

«Якщо цей регіон був віднесений до «червоної» зони протягом лютого — березня, необхідно звернутися за допомогою через портал або додаток Дія до 19 травня. На сьогодні вже маємо понад 320 тис. таких заявок», — сказав Петрашко.

 

Він запевнив, що державна програма буде доступна протягом 2021 року для всіх областей, які потрапляють у «червону» зону.

 

Нагадаємо, 19 квітня в Україні почали приймати заявки на отримання 8 тисяч гривень компенсації.

 

Раніше повідомлялося, що на «карантинну» допомогу ФОПам виділять 2,9 млрд гривень. Виплати отримають понад 360 тисяч українських підприємців і найманих працівників.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*