Комаровський розповів, скільки українців мають антитіла до COVID-19

Фото: Скриншот Заслужений український педіатр Євген Комаровський

Необхідно матеріально стимулювати осіб похилого віку вакцинуватися від коронавірусу, вважає лікар.

 

Близько половини українців уже мають антитіла до коронавірусної інфекції. Про це в четвер, 23 вересня, заявив на каналі Україна 24 заслужений український педіатр Євген Комаровський.

 

Він же висловив упевненість, що через півроку-рік у всіх громадян уже будуть антитіла до COVID-19.

 

«У нас як мінімум 40-45 відсотків населення України, очевидно, має вже антитіла, плюс вакцинація 10 млн оіб, плюс якщо ми будемо продовжувати вакцинацію, тоді точно через півроку-рік прийдемо до того, що в кожного громадянина будуть антитіла. Тому зараз треба не угробити економіку, не угробити дітей без освіти, не втратити те, що є — лікарів, вчителів. Треба просто вкладати гроші в допомогу», — відзначив медик.

 

Комаровський відзначив, що в Україні вікова категорія 70+ активно не хоче вакцинуватися. А ось особи від 20 до 35 років активно роблять щеплення від хвороби і хочуть захиститися.

 

Лікар упевнений, що залишати ситуацію просто так не можна. А продумати заохочення для пенсіонерів, наприклад матеріальні.

 

«Можна виділити «винагороду» в розмірі 5 тисяч гривень, якщо пенсіонер отримає обидві дози вакцини від коронавірусу», — запропонував медик.

 

Як повідомлялося раніше, доктор Комаровський назвав протипоказання для COVID-вакцинації.

 

Комаровський зробив заяву про штам Дельта

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*