МОЗ очікує до 60 тисяч COVID-випадків щодня

В Україні очікується найпотужніший спалах коронавірусу

У лютому близько мільйона українців можуть перехворіти на новий штам коронавірусу. І це за оптимістичного сценарію.

Добовий приріст кількості хворих на штам коронавірусу Омікрон значно перевищить максимуми дельта-хвилі. Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю виданню LIGA, яке було опубліковано у п’ятницю, 21 січня.

«За попередніми розрахунками, представленими Радою національної безпеки і оборони, 59 тисяч людей може хворіти щодня, сумарно близько 1 млн українців за лютий може захворіти. Я назвав би це досить оптимістичними прогнозами», — сказав Кузін.

До речі, максимум дельта-хвилі та епідемії коронавірусу в Україні становив 27 377 інфікувань. Цей показник встановлено 3 листопада 2021 року.

За словами Кузіна, омікрон-хвиля наростатиме дуже стрімко, але й спадатиме досить швидко.

«Пікові показники захворюваності, за прогнозами РНБО, — десь 20-25 лютого. Але наскільки швидким буде спад, наскільки швидко саме ця хвиля запускатиметься і в яких регіонах — поки що рано говорити. За американськими прогнозами, які роблять для України, очікуються також приблизно на середину лютого пікові показники захворюваності з досить швидким спадом до першого квітня. По суті, це хвиля на півтора місяці максимум», — сказав він.

При цьому головний санітарний лікар попередив, що омікрон призведе до пікових навантажень не лише на медсистему, а й на роботу критичної інфраструктури.

Нагадаємо, минулої доби в Україні виявили понад 20 тисяч нових COVID-випадків.

Ляшко оголосив про початок спалаху коронавірусу

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*