Названо дату засідання Комісії Україна-США

Українську делегацію очолить Кулеба

Засідання Комісії відбудеться наступного тижня у Вашингтоні за участю Кулеби і Блінкена.

 

Засідання Комісії стратегічного партнерства Україна-США відбудеться 10 листопада. Про це в четвер, 4 листопада, повідомив голова МЗС Дмитро Кулеба.

 

«10 листопада ми з Державним секретарем США Ентоні Блінкеном проведемо у Вашингтоні засідання Комісії стратегічного партнерства Україна-США, на якому підпишемо нову Хартію стратегічного партнерства», — сказав міністр.

 

Він відзначив, що Комісія відновить роботу після кількох років перерви і стане драйвером розвитку партнерства між Україною та США. Буде підписано Хартію.

 

«Готовність Вашингтона до якісно нового етапу стратегічного партнерства свідчить, що Україна має довіру і є одним із ключових союзників США в регіоні», — відзначив міністр.

 

Зокрема, Комісія обговорить питання оборони України і протидії російській агресії, питання економіки, енергетики, інвестицій, кібербезпеки, боротьби зі змінами клімату, підтримки внутрішніх трансформацій в Україні.

 

«2021-й рік став новою точкою відліку для відносин України і США. Ми залишили позаду період турбулентності і ведемо планову, системну роботу над зміцненням стратегічного партнерства», — сказав Кулеба.

 

Нагадаємо, підготовку до Комісії зі стратегічного партнерства, на якій ухвалять оновлену Хартію, розпочали у вересні, після візиту Президента Володимира Зеленського у Вашингтон.

 

Днями Зеленський на полях кліматичного саміту в Глазго провів зустріч із Блінкеном, а також із президентом США Джо Байденом.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*