Опубліковані фото стану танка Оплот

Фото: Укрінформ Збірка танка Оплот

Вартість танка становить 3,5 млн доларів. Коли знайдеться покупець на цей демонстраційний зразок, танк продадуть не менше, ніж за 5 млн доларів.

 

Танк Оплот, замовлений Укрспецекспортом на заводі ім. Малишева, буде готовий через три тижні. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на слова генерального директора держпідприємства Василя Криласа.

 

«Башта знаходиться вже на збірці, у нас повністю готові всі основні вузли. Завтра переходимо до корпусу. Він уже пофарбований, там проходять калібрувальні роботи — і він стає на збірку. І через дві-три тижні, я думаю, танк буде зібраний», — сказав Василь Крилас.

 

«Це буде Оплот з яким ми будемо їздити в ті країни, куди нас будуть запрошувати, щоб ми могли продемонструвати свою техніку, її тактико-технічні можливості», — зазначив директор заводу.

 

Вартість танка становить 3,5 млн доларів. Як додав начальник управління бронетанкової техніки Укроборонпрому Євген Анфаль, в разі, коли знайдеться покупець на цей демонстраційний зразок, танк продадуть не менше, ніж за 5 млн доларів.

 

 

Раніше повідомлялося, що в мережі з’явилося відео, на якому демонструються можливості сучасного українського танка Оплот.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*