Під Миколаєвом загорівся тепловоз поїзда Інтерсіті

Фото: facebook.com/DSNSMYKOL Рятувальники загасили пожежу в тепловозі

Прибулі за викликом рятувальники встановили, що горить задній відсік тягового тепловоза, а пасажирські вагони вже відчеплені.

 

Під Миколаєвом пожежні загасили займання тепловоза пасажирського потягу 767 Інтерсіті сполученням Київ-Херсон. Вагони з пасажирами відчепили від тепловоза ще до прибуття рятувальників. Про це ввечері в середу, 28 липня, повідомляє прес-служба ДСНС.

 

Зазначається, що жертв і постраждалих унаслідок пожежі немає.

 

«На місце направлені два пожежно-рятувальних відділення та чергова зміна оперативно-координаційного центру Головного управління. Після прибуття встановлено, що горить задній відсік тягового тепловоза на площі тепловоза. Дев’ять пасажирських вагонів, у яких перебувала 71 особа, у тому числі 60 пасажирів, відчеплені від тепловоза», — сказано в повідомленні.

 

О 21:45 пожежу локалізовано, о 21:55 — ліквідовано, її причина встановлюється.

 

О 22:11 пасажирський поїзд відправлений на станцію Миколаїв, а о 22:57, після формування, спрямований до кінцевої станції Херсон.

 

Раніше повідомлялося, що жінка народила у вагоні поїзда Київ-Ужгород. Про інцидент провідники повідомили на Тернопільську залізничну станцію. А там вже викликали до поїзда бригаду швидкої допомоги, яка і прийняла в поїзді пологи.

 

А на Львівщині чоловік випав з пасажирського поїзда. У тамбурі самовільно відчинив двері під час руху поїзда, не втримався і випав з вагона.

 

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*