Президент нагородив державними нагородами військових

Фото: Офіс президента Зеленський підписав указ про нагородження військовослужбовців

В Україні першого серпня відзначили день Повітряних сил ЗСУ. Свято встановлене указом президента України від 27 червня 2007.

 

Президент Володимир Зеленський в день Повітряних cил Збройних сил України відзначив державними нагородами 19 військовослужбовців. Президент підписав відповідний указ №339/2021. Про це в понеділок, 2 серпня, повідомляє Офіс президента України.

 

Так, медалями «За військову службу Україні» нагороджені підполковник Едуард Вагаровський і полковник Леонід Прошунін.

 

Також Президент нагородив низку військовослужбовців медалями «За бездоганну службу» III ступеня та «Захиснику Вітчизни».

 

Повітряні сили Збройних сил України утворені в 2004 році шляхом об’єднання Військово-повітряних сил України та Військ протиповітряної оборони України.

 

До складу ПС входять авіація і транспортна авіація, зенітні ракетні війська, радіотехнічні війська і спеціальні війська (війська зв’язку, частини радіоелектронної боротьби і інженерні війська, які відповідають за забезпечення бойової діяльності).

 

Нагадаємо, що раніше Зеленський нагородив орденами і медалями 12 військових. Двоє військових були нагороджені орденами посмертно, ще десять захисників отримали медалі «За військову службу Україні» та «Захиснику Вітчизни».

 

Також повідомлялося, що президент вручив нагороди за науку і техніку. Указами Зеленського присуджені 14 премій. Серед іншого нагороди отримали роботи, які становлять державну таємницю.

 

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*