Прикордонники РФ затримали двох українських рибалок у Чорному морі

Фото: Скриншот Четверо українців вийшли в море ще 17 квітня на катері і мотофелюзі

Російська сторона звинуватила українців у тому, що в них нібито не було документів, хоча вони перебували поруч на основному судні.

 

Російські прикордонники затримали двох українських рибалок з Очакова, які вели промисел в акваторії Чорного моря. Про це в середу, 21 квітня, повідомляє ТСН з посиланням на Держприкордонслужбу України.

 

Відомо, що четверо чоловіків вийшли в море ще 17 квітня на катері і мотофелюзі, а через три дні власниця човна повідомила: двох рибалок на катері затримали, ще двоє повертаються додому в Очаків.

 

За інформацією їхніх колег, рибалки на фелюзі рибалили в межах економічної зони України. Рибалки поставили сітки і, щоб зібрати улов камбали, двоє з них сіли в маленький катер і відпливли від фелюги. Саме тоді російські прикордонники підпливли до них, вимагали документи і затримали.

 

Офіційна причина — нібито в українців не було документів, бо вони перебували на основному судні за декількасот метрів. Так розповіли двоє рибалок, які перебували на судні і яким вдалося повернутися. Вони запевнили, що коли росіяни підпливли до них, то показали документи своїх товаришів, але тих це не задовольнило.

 

Рибінспекція і прикордонна служба підтверджують: рибалки законно вийшли в море, мали всі необхідні документи — дозвіл на промисел і вихід у морську економічну зону України.

 

 

Раніше Росія закрила до листопада прохід іноземних військових кораблів та інших державних суден у ряді районів Чорного моря.

 

МЗС України висловило рішучий протест з цього приводу. Дії РФ засудили США, ЄС і НАТО.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*