Резніков пояснив, що росіяни роблять біля кордонів України

Фото: minre.gov.ua Міністр оборони України Олексій Резніков

У Кремлі готові до вторгнення на українську територію і таку можливість вони мають, вважає міністр оборони.

 

Сьогоднішня активність з боку РФ спрямована насамперед на дестабілізацію всередині України, країн НАТО та Євросоюзу. Про це у понеділок, 22 листопада, повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

 

«Мені здається, що сьогоднішня активність з боку РФ спрямована насамперед на кілька речей. Це дестабілізація всередині України, це дестабілізація всередині країн Альянсу, дестабілізація всередині країн ЄС. Тобто в такому розмежуванні, дестабілізації вони шукатимуть для себе прагматичний позитив», — сказав Резніков.

 

За його словами, факти збільшення кількості російської військової техніки біля кордону України не є новиною і завдяки ЗМІ цивілізований західний світ нарешті зумів побачити те, що відбувається. Міністр додав, що це посилює українські позиції у протистоянні із РФ.

 

«Тільки разом із партнерами ми зможемо не допустити прямої агресії з боку РФ. Тобто готовність у них є, але я залишаю позитивну надію, що ухвалення рішення на вторгнення в Кремлі не відбулося, хоча потенційно у них така можливість є», — зазначив він. .

 

Раніше міністр оборони розповів, що міжнародні партнери йому пообіцяли діяти на випередження у разі ескалації на кордоні або наступу Росії на Україну.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*