РФ виступає за нормандську зустріч на Донбасі

Фото: iz.ru Козак пропонує провести переговори на Донбасі

Росія розраховує на обговорення проектів щодо перемир’я на Донбасі не пізніше 27 квітня та пропонує зробити це на Донбасі.

 

Заступник глави Адміністрації президента Росії Дмитро Козак пропонує провести зустріч у нормандському форматі на Донбасі, повідомляє РИА Новости в п’ятницю, 23 квітня.

 

 

 

«Підтверджую свою пропозицію про можливість проведення таких переговорів напряму в зоні конфлікту за участю представників України й окремих районів Донецької та Луганської областей», — сказав Козак.

 

Він уточнив, що пропонує Парижу і Берліну до 27 квітня обговорити питання перемир’я на Донбасі.

 

Разом з тим Козак знову звинуватив Україну в ухиленні від реалізації механізмів, які можуть забезпечити припинення вогню на Донбасі.

 

«На останній зустрічі політичних радників нормандського формату 19 квітня 2021 року в підсумковій заяві за ініціативою України і за потурання представників Франції та Німеччини вкотре перекреслили будь-яке згадування про механізми, які здатні реально забезпечити режим припинення вогню, а також зробили спробу звести підсумки багатогодинних переговорів до чергової розмитої політичної декларації», — заявив він.

 

За словами представника Кремля, усі зусилля Києва «мають на меті не встановлення миру, а формальне ухиляння від прямого діалогу і будь-яких контактів із представниками Донецька і Луганська».

 

«Жоден конфлікт у світі не можна вирішити політичним невійськовим шляхом без досягнення прямих політичних домовленостей між сторонами конфлікту», — додав Козак.

 

Напередодні Путін, коли давав відповідь на пропозицію Зеленського про зустріч на Донбасі, запропонував йому вести переговори з представниками «ЛДНР», а вже потім з РФ, і покликав на зустріч у Москву.

 

В Офісі президента пообіцяли дати відповідь на пропозицію Путіна про зустріч у Москві.

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*