Російські паспорти отримали 630 тисяч жителів ОРДЛО — Данілов

Фото: СНБО Секретар РНБО Олексій Данілов

На думку секретаря РНБО, видача паспортів РФ є серйозним приводом для переговорів про внесення змін до мінських угод.

 

Секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що було б «дивно» проводити українські вибори на тимчасово непідконтрольних територіях Донбасу, коли їхнім жителям видано сотні тисяч паспортів РФ. Про це йшла мова в ході брифінгу глави РНБО в п’ятницю, 18 червня, за підсумками засідання відомства.

 

«630 тисяч паспортів, Російська Федерація як аусвайс видала тим громадянам, які сьогодні перебувають фактично в тій резервації, яку і створила Росія — це привід для того, щоб починати переговори, що з цим робити», — зазначив Данілов.

 

Він наголосив, що проводити вибори на Донбасі за такого стану справ, «коли людина має паспорт громадянина РФ — це, скажімо так, дивна ситуація».

 

Крім того, на думку Данілова, видача російських паспортів жителям «ЛДНР» є одним з фундаментальних приводів для переговорів про внесення змін до мінських угод.

 

Раніше у травні в МВС Росії повідомили, що з квітня 2019 року мешканцям неконтрольованої українським урядом частини Донбасу видано майже 530 тисяч паспортів.

 

Кулеба назвав помилку Заходу щодо Донбасу

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*