СБУ за рік ліквідувала 20 проросійських ботоферм

Фото: СБУ За 11 місяців СБУ заблокувала 15 розгалужених мереж антиукраїнських інтернет-агітаторів

Тисячі співробітників спецслужб РФ роблять усе можливе, щоб розхитати та дестабілізувати ситуацію в нашій країні, заявили у відомстві.

 

З початку року Служба безпеки України припинила діяльність близько 20 ботоферм потужністю понад 150 тисяч акаунтів, пов’язаних із російськими спецслужбами. Про це повідомив голова Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк в ефірі ток-шоу Свобода слова в понеділок, 29 листопада.

 

За його словами, за 11 місяців Департаментом також було заблоковано 15 розгалужених мереж антиукраїнських інтернет-агітаторів.

 

«Це ніби 150 тисяч людей, які щось коментують, репостять, пишуть і дають оцінку подіям. Нами було проведено безпрецедентну спецоперацію проти хакерської групи Армагедон, яка штатно перебувала у ФСБ Росії і діяла з території Криму», — розповів Вітюк.

 

Силовик додав, що питанням України займаються тисячі співробітників спецслужб РФ. Вони, заявив Вітюк, роблять усе можливе, щоб розхитати та дестабілізувати ситуацію в нашій країні.

 

«Сьогодні з території Російської Федерації по Україні працюють близько семи тисяч співробітників спецслужб. Це щодо того, що дестабілізує і розхитує», — наголосив глава відділу кібербезпеки.

 

Нагадаємо, днями на Херсонщині СБУ викрила потужну ботоферму, яка діяла на користь російських спецслужб. Для реалізації підривної діяльності було створено понад 20 тисяч фейкових облікових записів.

 

У Луцьку СБУ ліквідувала сепаратистську ботоферму

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*