Шкарлет розповів, скільки працівників освіти не вакцинувалися

Шкарлет назвав кількість невакцинованих освітян

Найбільше вакцинованих працівників закладів загальної середньої освіти у Миколаївській, Харківській та Луганській областях.

 

Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет назвав кількість невакцинованих освітян. За його словами, не зробили щеплення від коронавірусу приблизно 10% представників галузі. Про це у понеділок, 8 листопада, глава відомства заявив в ефірі ток-шоу «Свобода слова» на ICTV.

 

«Якщо брати всю систему освіти, від дошкільної до вищої ланки. У нас 1 160 000 працівників, з них 835 000 вакциновані однією дозою, ще 200 000 повністю вакциновані. 120 000 ще не вакциновані, тобто це 10%, але серед них бути ті, хто має протипоказання. Загалом за освітою 10%, за середньою освітою — 7%», — уточнив міністр.

 

Раніше у МОН повідомили, що в країні вакциновано понад 536 тис. працівників установ загальної середньої освіти, з них: 345,2 тис. (53,6%) отримали повний цикл вакцинації та 191 тис. (29,7 %) – неповний цикл; не вакциновано – 107,7 тис. (16,7%)”.

 

У Чернівецькій області станом на понеділок, 8 листопада, від роботи відсторонили 378 освітян області, які досі не вакцинувалися від коронавірусу COVID-19.

 

Раніше профспілка працівників освіти та науки звернулася до Кабінету міністрів із проханням не відсторонювати від роботи невакцинованих вчителів, а дати їм ще місяць для проведення вакцинації.

 

Гімназія у Львові працювала з нещепленим персоналом: оштрафували директора

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*