Сім регіонів на межі «червоної» зони — міністр

Сім областей можуть потрапити в червону зону

Влада закликає місцеве керівництво посилити протиепідемічні заходи і збільшити темпи COVID-вакцинації.

 

Житомирська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Хмельницька та Чернівецька області ризикують потрапити в «червону» зону карантину з коронавірусу, якщо не посилять обмеження. З такою заявою в середу, 20 жовтня, виступив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

 

Так, глава відомства закликав місцеву владу посилити протиепідемічні заходи і збільшити темпи COVID-вакцинації.

 

«Епідемічна ситуація вимагає максимальної консолідації зусиль центральної влади та органів місцевого самоврядування. Показник захворюваності, на жаль, щодня зростає. Кількість госпіталізацій і важких випадків — дуже висока. 94% пацієнтів, яких госпіталізували з COVID-19 за тиждень, не були вакциновані», — зазначив Чернишов.

 

Нагадаємо, зараз у «червоній» зоні знаходяться п’ять областей України — Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Одеська та Херсонська. З 23 жовтня цей список поповнить і Сумська область.

 

Як повідомлялося, за добу 19 жовтня в Україні було зроблено рекордну кількість COVID-щеплень — 226587. З початку вакцинальної кампанії у країні одну дозу вакцини від коронавірусу отримали 8 207 901 особа, а повністю імунізовані (отримали дві дози) — 6 658 010 осіб.

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*