У ДСНС повідомили, скільки будинків відремонтували в зоні ООС

Фото: facebook.com/pressjfo.news За час ООС підрозділи ДСНС відновили майже 1750 об’єктів

Підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій на ротаційній основі влітку відновлюють будинки місцевих жителів в прифронтових селищах Донеччини та Луганщини.

 

Підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій продовжують ремонтувати житлові будинки, які постраждали від обстрілів в Донецькій і Луганській областях. Про це в суботу, 8 травня, повідомив прес-центр штабу ООС.

 

«Протягом тижня українські рятувальники завершили ремонт за 16 адресами, а з початку року — на 190 об’єктах», — йдеться в повідомленні.

 

Серед робіт, які виконують рятувальники: ремонт дахів будинків, відновлення вибитих вікон, реконструкція внутрішніх перегородок в будинках.

 

«Більшість власників пошкоджених будинків не можуть самостійно їх відремонтувати і придбати будівельні матеріали. У силу різних обставин, не всі жителі прифронтових селищ можуть виїхати на нове місце проживання», — говориться в повідомленні.

 

У прес-службі ООС нагадують, що житлові квартали населених пунктів на Донбасі регулярно піддаються обстрілу з боку бойовиків російсько-окупаційних формувань, мирні жителі гинуть і отримують поранення.

 

Раніше повідомлялося, що в Донецькій області лікарня потрапила під обстріл, після чого в корпусі пропало електропостачання.

 

Перед цим повідомлялося, що в Казахстані посадили місцевого жителя, який воював на боці «ДНР».

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*