У МЗС відреагували на заяву командувача ВМС Німеччини по Криму

Фото: facebook.com/UkraineMFA МЗС України

МЗС України вимагає публічного спростування заяви командувача ВМС Німеччини Шенбаха по Криму.

Міністерство закордонних справ України вважає категорично неприйнятними висловлювання командувача ВМС Німеччини Кая-Ахіма Шенбаха щодо втрати Україною Криму та потребує їх публічного спростування. Про це повідомив речник МЗС Олег Ніколенко, пише Укрінформ.

«Кримський півострів може бути втрачений тільки в уяві німецького віце-адмірала. Крим неодмінно повернеться, завдяки наполегливим зусиллям України та її партнерів, які виявлятимуть рішучість у протидії державі-агресорові. У зв’язку з цим вимагає роз’яснення з боку німецького уряду як слова командувача ВМС корелюються із послідовною підтримкою Німеччиною Кримської платформи», — зазначив Ніколенко.

За його словами, у МЗС були здивовані почути міркування Шенбаха про необхідність відновлення діалогу з РФ.

«Навіть спроба зрозуміти Путіна з боку командувача ВМС Німеччини повинна мати свої моральні, політичні та межі з безпеки. У цьому випадку ці межі грубо порушені. Вимагаємо публічного спростування висловлювань командувача ВМС з боку уряду Німеччини, які торкаються суверенітету та територіальної цілісності України та підривають зусилля щодо деескалації ситуації в Європі, — заявив речник МЗС.

Нагадаємо, голова ВМС Німеччини віце-адмірал Кай-Ахім Шенбах заявив, що Україні не вдасться повернути Крим.

У Словаччині міністр назвав «особистою думкою» свою заяву щодо Криму

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*