У ТКГ оцінили шанси на обмін полоненими до кінця року

Фото: АР (архивное фото) Шансів на обмін ув’язненими особами до кінця року дуже мало

В українській делегації не вбачають ні дій із боку Росії, ні її зацікавленості в обміні.

Росія не робить жодних дій для обміну полоненими, тож шанси на те, що він відбудеться до кінця року, дуже малі. Про це заявив представник ОРДО у складі української делегації у ТКГ журналіст Сергій Гармаш в ефірі Україна 24 у суботу, 25 грудня.

«Я не бачу жодних дій з боку Російської Федерації, щоб це (обмін ув’язненими особами до кінця року — ред.) могло статися. Більше того, я не бачу зараз інтересу РФ, щоб це могло статися. На жаль, дуже мало шансів», — сказав Гармаш.

За його словами, є невеликий шанс, що Росія може зробити такий гуманний крок, щоб продемонструвати США готовність до деескалації. Цього від Москви вимагає Вашингтон для переговорів між президентами.

«Але поки що жодних ознак цього я не бачу. Більше того, на останньому засіданні (ТКГ-ред.) вони (російська сторона — ред.) ще раз наголосили, що обмін відбудеться після повного комплексного політичного врегулювання конфлікту», — підсумував Гармаш.

Нагадаємо, що у 2021 році звільнили 37 полонених українців. Влітку Україна також провела успішні евакуації людей з Афганістану після захоплення влади у країні «Талібаном».

Також повідомлялося, що на Донеччині сепаратисти утримують 300 полонених. Серед полонених – 40 військових. При цьому заручники майже не отримують гуманітарної допомоги.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*