У Херсоні пенсіонерка продала квартиру і повісилася

Фото: Кадр из видео Дочка померлої

Херсонка несподівано продала свою житлову площу за ціною, значно нижчою від ринкової. Через кілька днів жінка вкоротила собі віку.

Мешканка Херсона продала свою квартиру. А через кілька днів її виявили повішеною. Передсмертної записки жінка не залишила. Також не були знайдені гроші, отримані після продажу нерухомості, повідомляє Перший регіональний.

Дочка пенсіонерки передбачає, що в смерті її 65-річної матері винні «чорні ріелтори».

Жінка розповіла, що мати вирішила продати квартиру несподівано для всіх. Причому її нерухомість «пішла» за ціною, нижчою від ринкової вартості.

За словами дочки, є кілька дивних деталей в смерті її матері. Так, наприклад, вузол на мотузці був складним. Навряд чи звичайна жінка могла такий зробити.

У договорі про продаж квартири стоїть не підпис її матері. У результатах експертизи в описі померлої зазначений не її зріст. При цьому експерти вказали, що у жінки були органи, які їй видалили кілька років тому.

Напередодні в Києві знайшли тіло повішеного чоловіка без одягу. Страшну знахідку виявив випадковий перехожий. Особа загиблого не встановлена.

Раніше повідомлялося, що в Запорізькій області чоловік наклав на себе руки на очах у близьких. У нього була манія переслідування і напад психозу. Він страждав від алкогольної та наркотичної залежностей.

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*