У зоні відчуження ЧАЕС відбулися масові навчання підрозділів МВС

Фото: ngu.gov.ua У Прип’яті пройшли навчання підрозділів МВС

Поліція, військові та рятувальники відпрацювали дії щодо оборони населеного пункту, тактику ведення бойових дій в урбанізованій місцевості та ліквідацію їхніх наслідків.

 

У зоні відчуження Чорнобильської АЕС у п’ятницю, 4 лютого, пройшли тактико-спеціальні навчання підрозділів Міністерства внутрішніх справ України, повідомила прес-служба Національної гвардії.

 

Зазначається, що гвардійці, поліцейські та рятувальники відпрацювали злагодженість дій під час виконання завдань з оборони населеного пункту, тактику ведення бойових дій в урбанізованій місцевості та ліквідацію їхніх наслідків.

 

У Нацгвардії зазначили, що на навчаннях були присутні керівники МВС, Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, посли іноземних держав та представники країн-партнерів.

 

«Навчання ще раз підтвердили злагодженість і взаємодію працівників системи МВС, включаючи специфіку роботи кожного підрозділу в найскладніших ситуаціях для подолання різноманітних небезпек. Всі підрозділи добре показали свою роботу на навчання під час навчання і, хоча деякі помилки були допущені, найголовнішим є те, що кінцевої мети навчань було досягнуто успішно та ефективно», – зазначив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

 

Зазначається, що завершальним етапом навчань було надання першої медичної допомоги, евакуація поранених та зачистка населеного пункту від мінно-вибухових засобів та ліквідація наслідків бойових дій.

 

 

Раніше повідомлялося, що ЗСУ провели біля Криму навчання з РСЗВ Ураган. Підрозділи висунулися з району розташування, здійснили марш, розгортання в районі вогневих позицій та наведення на умовні цілі.

 

Також повідомлялося, що ЗСУ провели на Херсонщині тактико-спеціальні навчання артилерійських підрозділів гаубиць Мста-Б.

 

 

 

Комментировать

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*